בניית קישורים

זקוקים לעבודה איכותית של בניית קישורים לאתרים שלכם?  השאירו פרטים כאן או צרו קשר ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.

בניית קישורים הוא הנושא הכי רגיש בתחום ה SEO. כל מומחה קידום אתרים יכול לספר על איך קישורים חזקים הקפיצו את האתר שלו גבוהה בגוגל, ומצד שני איך קישורים העיפו את האתר שלו רחוק עד כדי הענשה וסילוק לארגז החול של גוגל. ככל שאלגוריתם פינגווין הולך ומתחזק כך גוגל מצליח להבדיל טוב יותר בין קישורים טובים לאתר ולבין קישורי ספאם. מצד אחד גוגל מעדיף קישורים טבעיים, מצד שני אנשי גוגל מודעים לכך שאין היום שום אתר אשר מקודם בקישורים טבעיים בלבד. לכן חשוב לעבוד עם בונה קישורים מנוסה שיודע לבנות קישורים איכותיים.

בנייה ע"י מומחה מנוסה ואמין

יש לכם אתר אחד בלבד ואתם מתקשים להשיג אליו קישורים? אתם בעלים של חברת קידום ואתם רוצים לפנות זמן לבניית קישורים? במקרה כזה כדאי לעשות מיקור חוץ לעבודה זו. חשוב מאוד להקפיד על בנייה איכותית, מחושבת ומדודה כדי להימנע מעונשים של גוגל. לכן חשוב מאוד לתאם ציפיות ולקבל דו"ח עבודה מפורט על המקורות מהם מגיעים הקישורים.

כדאי גם לנסות להשיג קישורים טבעיים במקביל לבנייה

מה זה בדיוק קישור טבעי? קישור שנוצר לאתר בלי תכנון מוקדם וללא שום בקשת קח ותן. כלומר בלי שבעל אתר או המקדם יפנה לאנשים אחרים ויבצע החלפת קישורים. מבחינת גוגל קישור טבעי זה קישור שנוצר לאתר כי יש משהו מעניין באתר הזה ולכן מאט כץ, לשעבר ראש מחלקת הספאם בגוגל, טוען שאם תיצרו מספיק תוכן מעניין, אנשים יקשרו לאתר שלכם באופן טבעי. אבל ידוע, כי אי אפשר להסתמך רק על תוכן שימשוך הפניות מאתרים אחרים. בעוד שאתרי חדשות ובידור מצליחים ליצור עניין, לא כל אתר של בעל מקצוע יכול לייצר תוכן מעניין וייחודי על בסיס קבוע. במיוחד בתחומים שאין בהם מה לחדש.

בניית קישורים

בניית קישורים

לא לוותר על תוכן איכותי

 בין אם אתם מקדמים אתר בנושא אינסטלציה או אתר בנושא קולנוע, אל תוותרו בכל זאת על הניסיון להשגת קישורים טבעיים. יש לכם שיטות מעניינות לפתיחת סתימות? יש לכם דעה על סרט? כתבו זאת, שתפו בפייסבוק ואולי מישהו יפנה אליכם קישור. הרשתות החברתיות נותנות יתרון גדול בהפצת ידע. אולי בלוגר אחר יקרא את המאמר שלכם ויחליט להפנות אליו את תשומת הלב של קוראיו.

בניית קישורים באופן "טבעי"

בין אם אתם נעזרים בשירותי מומחה קידום אתרים, ואו בונים קישורים בעצמכם –  הקפידו לעשות זאת באופן מגוון. השתדלו שלא לבצע לופ החלפות. כלומר אל תפנו קישור לאתר מסוים ותבקשו ממנו קישור בחזרה. אם כל פרופיל הקישורים שלכם נראה ככה, אתם הופכים להיות שקופים לגוגל. בצעו הצלבת קישורים. פנו למקדמי אתרים בקשו מהם קישור אחד לאתר ובתמורה הפנו מהאתר שלכם לאתר שהוא צד שלישי. כך זה נראה טבעי יותר. כמו כן חשוב להקפיד על כמות ולא איכות. עשרות קישורים בחודש ידליקו נורת אדומה בגוגל. אין צורך לבצע החלפה של יותר מ 3-5 קישורים בחודש במקביל לעוד כמה קישורים מאתרי תמיכה.

קישורים פנימיים באתר

בניית קישורים לא טבעית באתר עלולה להפיל אתכם. אין צורך לקשר מכל מאמר חדש שעולה לדף הראשי או למאמר אחר. עשו זאת באופן "טבעי" מידי פעם ובצורה מאוזנת. לא צריך יותר משני קישורים לדף. הקישורים לא תמיד צריכים להיות על מילות מפתח. צרו קישורים יעילים למשתמש ולא רק כדי לקשר על מילות מפתח.

קישורים על מילות עוגן

חשוב מאוד שפרופיל הקישורים יהיה מגוון. זה אומר לקשר מכל מיני סוגי אתרים ולא רק מאתרים חזקים. תשכחו מקישורי פוטר עמוס –  אם הקישור שלכם נמצא בפוטר יחד עם עוד עשרות קישורים לאתרים אחרים –  הוא עלול להזיק לכם ולהיחשב כקישור ספאם. תמיד עדיף קישור ממאמר כלשהו או דף פנימי עם תנועה טובה. מילות עוגן הן מילות המפתח למעשה, כך שכדאי מאוד לגוון במילות מפתח, לקשר לפעמים ממשפטים וגם לקשר על מילים שמכילות אותיות קישור. אתר שיש לו פרופיל קישורים עם יותר מידי מילות מפתח, או רק על צמד מילים אחד –    עלול לחטוף עונש בעקבות עדכון אלגוריתם פינגווין. לכן חשוב לבנות פרופיל קישורים מגוון וטבעי.

Call Now Button