יועץ קידום אתרים

אם אין באפשרותכם לממן תהליך קידום אורגני, האופציה הטובה ביותר למצב מוגבל בתקציב הוא העזרות בשירות יועץ קידום אתרים. אגיע אליכם לבית או לעסק ואתן לכם את הכלים והידע הדרושים כך שתוכלו לקדם את האתר שלכם בעצמכם. אפשר לקבל גם שירות יועץ SEO טלפוני.

נתן ליכטר, מומחה קידום אתרים

נתן ליכטר, יועץ קידום אתרים

בין היתר אשפר להזמין את השירותים הללו בנפרד:

 

 

  1. חקר מילות מפתח – לא יודעים על איזה מילים הכי כדאי לקדם את האתר? אתם נמצאים עם מילים מסוימות בדף הראשון אבל אין לכם המרות בכלל ואתם מעוניינים לקבל הכוונה לגבי איזה מילים אחרות כדאי לקדם? אשמח לבצע למענכם חקר מילות מפתח. הוא יוגש בקובץ אקסל בו תוכלו לראות את מילות המפתח וכמות החיפושים הממוצעת. חשוב לדעת: הסתמכות אך ורק על כמות חיפושים היא טעות. לכן אני מייחס חשיבות גם לכמות הופעות האתר על מילים מסוימות דרך בדיקת כלי מנהל האתרים.
  1. דו"ח אופטימיזציה – בדיקת כל התקלות והמחסורים באתר אשר מפריעים לו להתקדם או להופיע על הביטויים הרצויים. הדו"ח יוגש כרשימה תיקונים שיש לבצע ובאחריות מי כל תיקון. (בעל האתר, יועץ קידום אתרים, מנהל האתר או בונה האתר).
  1. בניית אסטרטגיה – קידום אתר הוא לא תהליך זול שנעמד בכמה מאות שקלים ]לחודש. לכן בעלי אתרים רבים בוחרים לעשות זאת בעצמם. אשמח להכין לכם קובץ הכולל אסטרטגיית קידום מותאם לכם אישית והוראות כיצד לשמור על האתר. למשל כמה תוכן יש לעדכן מידי חודש, אילו בדיקות יש לבצע באנליטיקס וכלי מנהל האתרים, איך לבנות קישורים לאתר ועוד.

 

  1. מציאת פתרון לבעיות – האתר שלכם עף מגוגל? ישנה תקלה באתר שקשורה ל seo ואתם לא מצליחים לפתוח אותה? אשמח לבדוק את האתר שלכם כמו גם את מצבו בכלי מנהל האתרים ולמצוא את הגורם לבעיה. לפעמים מדובר בבעיה באתר עצמו, לפעמים בשרת ולפעמים בהגדרות מסוימות.

 

5 . בניית קישורים –  כיצד לבנות אותם נכון ואיך לשתף פעולה עם מקדמי ובעלי אתרים.

6 כתיבה נכונה –  כיצד לכתוב נכון ובצורה יעילה שתקדם את האתר.

 

שירות בבית העסק של הלקוח –  מעוניינים שאבדוק ביחד אתכם בעסק שלכם את האתר שלכם ואבצע את השיפורים הדרושים? אשמח להגיע אליכם לפגישה. להזמנת שירות יועץ קידום אתרים אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני ב 054-6997979 או להשאיר פרטים באתר. אם יש לכם שאלות לגבי בעיות או תקלות באתר שלכם מבחינת קידום, אשמח לענות עליהן ללא עלות.

בקרו אותנו בפייסבוק

Call Now Button