הקמת נוכחות בפייסבוק ואיך לעשות את זה נכון

אפשר לחלק את החיים ל-2. העולם לפני ואחרי מארק צוקרברג. הפייסבוק הוא תופעה פנומנאלית שקשרה ושינתה את היחסים של האנושות עם עצמה. יש כאלו הטוענים שפייסשוש הולכת ונכחדת כשהיא מפנה את מקומה לאחות הקטנה- אינסטוש, אליה נוהרים הצעירים ומשאירים את הוריהם לחוות נעורים מחודשים בפייסבוק. אבל זה לא מדויק. לא מדויק בכלל.

אל תתקיפו את הלקוחות שלכם

אל תתקיפו את הלקוחות שלכם

כמה עובדות ומספרים שכדאי  להכיר

אז לפני שאתם מספידים את פייסבוק כדאי להתבסס על כמה עובדות. ועם עובדות כידוע לא מתווכחים

  • בפייסבוק רשומים כ-2.3 מיליארד משתמשים בכל העולם, שהם 22% מאוכלוסיית העולם כולו.
  • מתוכם, 5 מיליארד (יותר מ-65%) איש משתמשים בפייסבוק מדי יום.
  • 6 מיליון משתמשים רשומים בישראל – 75% מכלל האוכלוסייה בארץ.
  • בכל דקה נרשמים פייסבוק 400 חשבונות חדשים.
  • פלח האוכלוסייה הגדול ביותר המשתמש בפייסבוק בישראל הוא בין גיל 25 ל-34, שהם מהווים 29% מהגולשים ברשת החברתית. אחריהם גילאי 18 עד 24 עם 24%, וגילאי 35 עד 44 מהווים 19% מגולשי פייסבוק – השאר מבוגרים יותר.

 

עם כאלו נתונים אין ספק שאם אתה בעל עסק או מוכר שירות כל שהוא, כדאי שתהיה לך נוכחות רשתית בכלל בפייסבוק בפרט. למה? כי פייסבוק כבר מזמן לא רק פלטפורמה חברתית, אלא כלי שיווקי ופרסומי חסר תקדים ועם אלגוריתם שיודע לפלח, לגלח, לטפח ולהתאים לכם את קהל היעד, לעשות לו סטוקינג, פולואו אפ, בקיצור- תפוס את הלקוח. על מנת שתוכלו להתחיל עליכם לצאת מהראש של עמוד פרטי המערבב בין החיים האישיים שלכם ותמונות שלכם מלקקים גלידה בסחנה, לבין העסק שלכם. זה לגמרי הזמן לפתוח את הנכס הדיגיטלי העסקי הראשון שלכם.

 

עמוד עסקי בפייסבוק ופרופיל אישי, מצא את ההבדלים (על קצה המזלג)

 

עמוד עסק פרופיל אישי
מטרה קשר בין מותג / עסק ללקוחות שלו קשר אישי עם מכרים
מבחינת גוגל נסרק למנוע חיפוש, גם מקודם וגם מקדם את העסק בגוגל פייסבוק מגבילה את המידע שנסרק על ידי גוגל
ניהול ניצן להוסיף מנהלי עמוד יוצר העמוד בלבד
אינטראקציות אינטראקציה בין המותג לקהל, והקהל בינו לבין עצמו. כמות ותדירות חשיפת הפוסטים נקבעת על ידי אלגוריתם של פייסבוק לוח חברים
הגבלת כמות חברים לא מוגבל עד 5000
סטטיסטיקות מערכת סטטיסטיקות פנימית של פייסבוק ודוחות פעילות וכניסות, ניתן גם להטמיע מערכת חיצונית אין
שיתוף מדיות ואפליקציות ניתן לסנכרן עם טוויטר, אינסטגרם ובלוגים חיצוניים, יו טיוב ועוד ניתן לסנכרן במסגרת האפליקציות הקיימות
פרסום אורגני וממומן אורגני בלבד עד לא רלוונטי

אם יש לכם מוצר, מותג, שירות, חנות או כל עסק המתקיים מקהל לקוחות, הנוכחות הדיגיטאלית שלכם חייבת להיות. נקודה. אם להרחיב היא חייבת להיות מבוססת, עקבית, בועטת, מבודלת.

פרסום בפייסבוק עובד אם תעבדו בזה. על מנת להתעסק 100% מהזמן בתחום ההתמחות שלכם, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע, לצורך העניין- משווק דיגיטלי, ולשחרר את עצמכם לעסוק במה שאתם באמת אוהבים.

נשלח ב בלוג
Call Now Button