פרסום בגוגל אדוורדס

ישנה דרך אחת ויחידה להגיע לדף הראשון של מנוע החיפוש מהיום למחר; פרסום בגוגל אדוורדס, או במילים אחרות – קידום אתרים ממומן. להבדיל מפרויקט קידום אתרים אורגני, בעזרת PPC, האתר או דף הנחיתה שלכם יכול להתברג בין 4 המודעות הממומנות שמופיעות בדף הראשון בגוגל. ישנם בעלי עסקים שמשתמשים בקידום ממומן באופן קבוע בעוד שאחרים משתמשים בו מידי פעם או עד שהאתר שלהם מגיע לדף הראשון באופן אורגני.

זקוקים לשירות פרסום בגוגל? מומחה מטעם Lichter SEO , שעבר מבחן הסמכה מטעם גוגל כמו גם הוכשר בקורסים מתקדמים, ינהל בעבורכם את הקמפיין במטרה להשיג את הפניות הטובות, המשתלמות והיעילות ביותר לעסק שלכם.

 

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

מה כולל שירות פרסום בגוגל אדוורדס?

 

  • חקר מילות מפתח
  • הקמת דף נחיתה
  • הקמת הקמפיין הממומן
  • ניסוח קבוצת מודעות
  • ניטור ואופטימיזציה

 

למי מתאים פרסום בגוגל

למי שאינו מעוניין או לא יכול להשקיע בקידום אתרים אורגני ורוצה לראות תוצאות מהיום למחר או למי שמחפש דרך נוספת לשיווק באינטרנט. כמו כן, במקרים רבים גם בעלי עסקים אשר אתרם ממוקם בצורה טובה בדף הראשון בגוגל, לא מסתפקים בכך  ומריצים במקביל קמפיין קידום אתרים ממומן (PPC).

 

איך לבחור מומחה PPC

חשוב מאוד שמומחה פרסום בגוגל אדוורדס יהיה מוסמך מטעם גוגל. חלק מהמומחים בנושא לא מוסמכים. יחד עם זאת, חשוב להבין שלא מדובר ברישיון שצריך לקבל כדי לעסוק בתחום. מבחן ההסמכה של גוגל הוא לא מבחן חובה לכל מי שרוצה לעסוק בנושא פרסום בגוגל אדוורדס. כל אחד יכול לנהל קמפיין קידום אתרים ממומן בגוגל כי אין דבר כזה לשכת מקדמי האתרים כמו שקיימת לשכת עורכי דין. מבחן ההסמכה נועד לבדוק את יכולתו של המומחה ולתת לו חותמת של מקצועיות.

מדוע, ברוב המקרים, חשוב להריץ את הקמפיין על דף נחיתה ולא אתר

מכיוון שאתם משתלמים על כל פעם שמקליקים על התוצאה שלכם, חשוב שהקמפיין יהיה כמה שיותר ממוקד וברור ללקוחות הפוטנציאלים שלכם כדי שיהיה באפשרותם ליצור קשר בקלות ע"י שיחת טלפון או השארת פרטים באתר. לכן, כדי שהמסר שלכם יתחזק מעבר למודעה עצמה –  חשוב שזה יתבצע דרך דף נחיתה ממוקד הכתוב בצורה נכונה מבחינה שיווקית. כמובן שישנם מקרים בהם עדיף לקדם את האתר עצמו מאשר את דף נחיתה, או לקדם דף פנימי בתוך האתר, אבל ברוב המקרים עדיף להקים דף נחיתה.

 

Call Now Button