קידום אורגני

 

בשלב מסוים במהלך ניהול העסק כל אחד מגלה ששיווק באינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה שלו. קידום אורגני, היא הדרך הכי יעילה להגדלת המכירות בעסקים רבים.

אם אתם זקוקים לשירות קידום אתרים בגוגל בדגש על כתיבת תוכן והחלפת קישורים איכותית ולא כמותית, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

אם אתם עדיין מתלבטים לגבי האם כדאי או לא כדאי להשקיע כסף ב SEO, להלן כמה דברים שיעזרו לכם להגיע להחלטה הנכונה.

חקירת הנושא

מומחה קידום אורגני בגוגל שמכבד את עצמו יאמר לכם לאחר בדיקה  האם כדאי לקדם את האתר שלכם או לא. אבל לא רק עליו צריך לסמוך. התייעצו עם עסקים דומים או זהים לתחום שלכם כדי לבדוק כיצד הם משווקים את עצמם ברשת. מהיכן מגיעים רוב הלקוחות שלהם והאם הם ניסו להשתמש בשירות קידום אורגני או משתמשים בו עכשיו. בכל מקרה, זו אינה אמורה להיות השיטה היחידה לשיווק. שיטות ישנות כמו מגנטים על המקרר של בעלי מקצוע עדיין עובדות.

 

לוגו

תקציב נכון

קיבלתם הצעה של 300-900 ₪ לקידום האתר בחודש? ברוב המקרים תקבלו עבודה זולה שעלולה לעזור לכם בהתחלה אבל לגרור לעונש של גוגל בהמשך. זוהי עבודה של בניית קישורים בלבד. התקציבים המומלצים להשקעה בקידום הם לכל הפחות 1500 ₪ ובחלק מהתחומים גם אם הסכום הזה לא תגיעו לתוצאות טובות מספיק. לכן חשוב להגיע עם תקציב שיועיל לכם ולא תקציב שלא יביא לכם תוצאות בעתיד הלא רחוק.

קידום אורגני או ממומן?

בעלי עסקים רבים בוחרים להשתמש בממומן בלבד, אבל בתחומים רבים הם משתמשים בשני הדרכים. ממומן יכול לסייע לאתרים עם מגוון תחומים להצליח וכן אפשר לקדם חלק בממומן וחלק באורני. מצד שני, מילים רבות הנן יקרות ולכן לא זה עלול להיות לא משתלם במיוחד כאשר מישהו שאינו מומחה לממומן מתעסק בזה. לכן כדאי לבדוק כדאיות ביחד לנושא שלכם. כמו כן, חשוב לדעת,  20% בלבד מהמשתמשים בגוגל מקליקים על התוצאות הממומנות כך שבכל מקרה כדאי להשקיע בנושא קידום אורגני.

Call Now Button