שיווק באינטרנט

מומחה קידום אתרים הוא אחד האנשים החיוניים בשיווק האתר שלהם. אבל לא בכך אמור להסתכם תהליך השיווק באינטרנט. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, רצוי לשלב כמה ערוצי שיווק במקביל –  במידה והתקציב מאפשר או לפרוס אותו לעורך השנה. בשלב זה מומלץ להשתמש בשירותי ייעוץ עסקי. יוטיוב, פייסבוק ופרסומות באתרים שונים יכולים לעזור לכם. יתכן ותגלו שאחת מהשיטות לא אפקטיבית, אבל תמיד עדיף לנסות ולטעות מאשר לא לנסות בכלל.

קידום בפייסבוק

מי שאומר לכם שקמפיין בפייסבוק יכול להתבצע על הצד הטוב ביותר ללא פרסום ממומן טועה. כדאי למצוא מומחה פייסבוק שיודע איך הלקוחות חושבים ביחס לכל תחום. לכן ניתן למצוא היום מומחים שלא מקדמים כל נושא אפשרי אלא מתרכזים בנושא שהם מבינים בו הכי טוב. עליהם להגדיר מה אתם רוצים. להגדיל את הלייקים או את הפניות ובהתאם לכך לפעול.

קידום ביוטיוב

אנשים מחפשים לא רק בגוגל, אלא גם ביוטיוב. למשל אם מישהו רוצה לצבוע את הבית או לשפץ כמה דברים קטנים, סביר להניח שהוא יחפש סרטוני הדרכה דרך יוטיוב. על הדרך אולי הוא יזמין את קבלן השיפוצים אשר בסרטונו הוא צפה. כמובן שחשוב לבצע אופטימזציה לסרטונים. אם מילות המפתח לא מופיעות בכותרות –  לא יכולו למצוא אתכם אלא אם ספציפית מחפשים את הערוץ של העסק שלכם.

קידום אתרים

בחלוקה גסה ניתן לחלק את מקדמי האתרים היום ל 2:

מזבלי הקישורים –  אחרי האופטימיזציה לאתר, כל מה שהם עושים הוא לזבל את האתר בקישורים שרובם באים ממקורות גרועים. עם עבודה כזאת, האתר יכול לעלות וליפול בדיוק באותה המהירות. האלגוריתמים של גוגל מתחדדים משנה לשנה ולכן עבודה זו מסוכנת.

תוכן וקישורים – הדבר החשוב ביותר לקידום האתר הוא תוכן שמתעדכן בו באופן קבוע. כמה קבוע? לכל הפחות פעמיים בשבוע. לכן מומחה קידום אתרים שמציע את שירותו כשבחבילת הקידום ישנו סעיף של לפחות 10 מאמרים בחודש –  הוא מקדם שאפשר לסמוך עליו. אם  כי זאת לא הבדיקה היחידה שצריך לעשות.

Call Now Button