3 דברים שכדאי לדעת לפני שמקדמים אתר

 

אנשים תוהים במקרים רבים מתי כדאי לפנות למומחה קידום אתרים. האם בשלב בניית האתר? האם לפני האם אחרי בניית האתר? התשובה היא שאם אתם בונים אתר חדש, תקשרו בין בונה האתר למקדם האתר כדי שלא תאלצו לבצע תיקונים לאחר שהאתר עלה לאוויר. לא אחת הגיעו אלי לקוחות שבנו להם אתר בצורה בלתי מתאימה לקידום. הם נאלצו להשקיע כסף כדי להתאים את האתר מחדש. הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני תהליך הבניה והקידום.

  • לא כל בונה אתרים מבין בקידום אתרים: ישנם בתי תוכנה המחזיקים מומחה ספציפי לכל תחום בעוד שיש חברות בניית אתרים שעד הדרך נותנים שירות קידום ללקוח. במקרים רבים מדובר בשירות חצי חובבני. במקרים אחרים אפילו מדובר בשירות מזיק. תמיד כדאי להעדיף מומחה בכל אחד מהתחומים ולא אחד שמבין עד הדרך בתחום שני.
  • בעיות תכנות –  אני חושבים שיש לכם תקלות באתר? אתם רוצים לשנות את המבנה שלו? פנו קודם כל למומחה seo בכדי שיבדוק את האתר ויפיק לכם דו"ח. כך תוכלו לדעת מה דורש תיקון.
  • חווית משתמש – האתר יכול להיות בנוי בצורה מושלמת, אבל אם דף הבית לא נוח למשתמש – יכול להיות שאנשים יכנסו לאתר, אבל יצאו ממנו באותה מהירות. ניתן לדעת זאת לפי אחוז הנטישה מדף הכניסה. הנתון מופיע בגוגל אנליטיקס. לכן מי שיודע יותר טוב מכולם  איך צריך להיראות דף בית הוא מקדם האתרים.
Call Now Button