3 טעויות נפוצות שבעלי אתרים עושים בקידום

בחלק מהמקרים לקוחות נורא רוצים לעזור למקדם שלהם בתהליך ה SEO. במקרים אחרים הם עושים שינויים באתר מבלי שהם מעדכנים את המקדם או מתייעצים אתו. כתוצאה מכך, נגרם נזק משמעותי לקידום. אז אם אתם עובדים מול מומחה קידום אתרים בגוגל או שמקדמים את האתר שלכם באופן עצמאי, כדאי שהיו מודעים לטעויות הבאות שנעשות ע"י בעלי אתרים ומזיקות לאתר.

העלאת מאמרים עם תוכן לא מקורי

  • תוכן מועתק – העתקת תוכן, אפילו ברמת משפט אחד מבעלי אתרים אחרים יכול להוביל לתביעה. אחד הלקוחות שלי נתבע בעבר על תוכן שהמקדם הקודם שלו העתיק. כתוצאה משורה אחת בלבד  אותו הלקוח הפסיד אלפי שקלים בהסכם פשרה בין הצדדים למרות שהטעות נעשה בתום לב.

 

  • תוכן כפול –  האלגוריתמים של גוגל מסוגלים לזהות בקלות תוכן כפול וכתוצאה מכן להעניש את האתר. הקפידו על תוכן מקורי וייחודי לאתר.

 

 

שינוי כתובות אתר

 

כתובות אתרים ידידותיות ((Friendly Urls מאפשרות להשיג תוצאות טובות יותר בקידום מכיוון שזהו עוד מקום להכניס מילת מפתח וגרום לגוגל להבין במה עוסק הדף הספציפי. לקוח שמחליט לשנות את כתובת הדף,  מחסל למעשה את קידום אותו הדף כי לאחר שינויי הכתובת מדובר בדף חדש לגמרי שכל הקישורים שהופנו אליו כבר לא אפקטיביים. מה גם שכך נוצר דף 404 שפוגע בחוויית המשתמש. לכן לא כדאי לשנות את כתובת הדף בשום מצב. אם בכל זאת האתר עובר שינויים חשוב לבצע הפניות 301.

 

החלפת קישורים הדדית

 

החלפת קישורים זהו תחום רגיש. מומחי קידום אתרים בגוגל עושים זאת בזהירות תוך כדי מעקב אחרי הנחיות האיכות. במקרים רבים, בעלי אתר אחד פונה לבעל אתר שני ומציע החלפת קישורים בין 2 האתרים. מדובר בטעות שתזיק לשניהם. מדוע? כי גוגל יכול לזהות את הלופ הזה בין שני האתרים ולהתייחס אליו כדרך לא טבעית לבניית קישורים. תמיד צריך להיות גורם שלישי.לעולם על תחליפו קישורים הדדיים. הקפידו תמיד על הצלבה.

Call Now Button