30 ₪ או 200 ₪ – כמה כדאי להשקיע בתוכן?

אחת לכמה שבועות מתעורר באחת מקבוצות התוכן פוסט זועם על כן שאנשים מציעים סכומים הנעים בין 7-10 אגורות למילה תמורת כתיבת מאמרים. כלומר 30 ₪ לכתיבת מאמר. לדעתם מדובר בהזניית תחום הכתיבה כי לכתוב מאמר של 300 מילה תמורת 30 שך זה נראה מגוחך בעיניהם. מה שאותם כותבי תוכן לא מבינים הוא שמדובר בהצעות כתיבה בנושא קידום אתרים. 30₪ למאמר הוא סימן לתוכן קידומי שיכול להיות לא ממש ספאמי אבל מצד שני גם חסר תועלת שנועד לקדם את האתר.

מדוע צריך המון תוכן באתר

כל מקדם אתרים יודע שבלי הרבה תוכן הוא לא יצליח להגיע עם אתרים, במיוחד בתחומים תחרותיים, רחוק. מדוע? כי תמיד גוגל יתנו עדיפות לאתרים שמתעדכנים לעיתים קרובות. אתרים שלא מתעדכנים, עם אתרים מתים מבחנת גוגל ולא רלוונטים. מכיוון שאי אפשר לכתוב מאמרים רבים בכל תחום, מומחה קידום אתרים נאלץ לקנות מאמרים פשוטים שזמן ההשקעה בכתיבתם אינו עולה על שעה. אלא באמרים שנועדו להחזיק מילות מפתח. למעשה, מי שמנוסה בכתיבת מאמרים בתחום זה פיתח לעצמו שיטות לכתיבה מהירה כך שניתן לכתוב מאמר ב 12-20 דקות (300 מילה) מכיוון שמדובר במאמרים כלליים ופשוטים שבמקרים רבים חוזרים על עצמך, לא מדובר כך במחיר זנות אלא פשוט בתמורה הולמת לרמה. 30 ₪ לשעה זה מחיר סביר בהחלט.

האם שווה להשקיע במאמרי עומק רציניים?

לעומת מאמרי קידום אתרים שלא שווים יותר מ 30 ₪, מאמרי עומק הם עניין הרבה יותר יקר. המחיר הסביר לכתבה זו נע בין 100-350 ₪. תלוי בנושא, אורך והתחקיר שיש לבצע. מאמרים אלו יכולים להביע תנועה אורגנית לאתר, הם יכולים לעלות את אחוז השהייה וליצור עניין. לעומת זאת, אף אחד לא יתעניין בקריאת מאמרים קידום אתרים שטוחנים מים. הבעיה היא שרק ללקוחות בעלי תקציב גדול יש אפשורת להשקיע מאות שקלים למאמר. קידום אתרים בעזרת תוכן איכותי עלול להיות בלתי אפשרי לבעלי עסקים בתחילת הדרך או עסקים בעלי תקציב נמוך מה הפתרון? שבעל העסק יכתוב מאמר לעצמו –  הרי אין מישהו יותר מומחה בתחומו מאשר הוא.

במידה ויש לכן תקציב גדול, רצוי להשקיע כסף בכתיבת תוכן איכותי. מקדם אתרים סיפק לכם מאמר בעלות 200 ₪? בדקו שהוא אכן איכותי ולא נכתב בסטנדרטים של 30 ₪. המאמר צריך לחדש משהו ולהיות מעניין ללקוח. אחרת אין כל טעם להשקיע כסף במאמר מסוג ה.

Call Now Button