5 טיפים לקידום האתר

 

מכיוון שהעסקת מומחה קידום אתרים היא אינה הוצאה שמסתכמת בכמה מאות שקלים בחודש, בעלי אתרים שונים מעדיפים לקדם את האתר שלהם באופן עצמאי ובכך לחסוך כסף. קידום אתרים הוא תחום דינמי ולכן לא תמיד בעלי האתרים עושים את העבודה כמו שצריך. רוצים לעשות עבודת SEO  באופן עצמאי? קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את העבודה בצורה נכונה.

1. מידע – כאמור התחום משתנה כל כמה זמן. לכן צריך תמיד להיות מעודכנים בכל מה שקורה בעולם קידום האתרים. לכן רצוי להתעדכן במקומות הבאים:

ערוץ Webmaster Tools

Moz

 search engine land

כמו כך רצוי להתעדכן גם בקבוצות המיועדות לכך בפייסבוק.

2. תוכן –  כל מומחה קידום אתרים יאמר לכם את הקלישאה הבאה: התוכן הוא המלך. לכן חשוב לעדכן את האתר לעיתים קרובים ואפילו פעם ביום. לכל הפחות עדכנו את האתר שלכם פעמיים בשבוע במאמר מעניין. הימנעו מהכנסת מילות מפתח בכח. מספיק שהן יחזור על עצמן 3-4 פעמים במאמר לאורך המאמר.

3. בנו קישורים איכותיים – למי שיש אתר אחד בלבד עלולה להיות בעיה. בניקוד למקדם אתרים, אין לבעל האתר עוד אתרים להציע להחלפה. אם כל ההחלפות שלכם יהיו מבוססות על החלפות ראש בראש בין שני אתרים –  זה יהיה לא טבעי ושקוף מול גוגל כאשר אתם נותנים קישור לאתר כלשהו, הקפידו לקבל בתמורה קישור מאתר שלישי ולא מאותו האתר.

4. חברו את האתר לכלי גוגל: חשוב לדאוג לחבר את האתר לאנליטיקס ולכלי מנהל האתרים ולעקוב אחרי המידע בכלים האלה לפחות פעם בשבוע. במקרים רבים, כאשר התגלתה בעיה באתר מבחינת גוגל  – התקבלה הודעה בכלי מנהל האתרים. אתם יכולים לעקוב אחרי הקישורים ולראות אם מישהו מפנה אליכם קישורים לא טובים במטרה לגרום לגוגל להעניש את האתר.

5.בקשו חוות דעת על האתר: אם האתר שלכם הגיע לדף הראשון אך הטלפון לא מצלצל, סימן שמשהו לא בסדר. יכול להיות שחווית המשתמש לא טובה, יכול להיות שאתם פונים לקהל היעד הלא נכון. דרך חוות דעת תוכלו לדעת מה לא בסדר.

למידע נוסף על קידום אתרים אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

Call Now Button