5 פרמטרים לבחירת חברה לבניית אתרים

מעוניינים לבנות אתר חדש לעסק או לשדרג את האתר הקיים? האם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה לבניית אתר מרשים ואיכותי עבורכם? ובכן, בחירה נכונה של חברה לבניית אתרים תבטיח לכם אתר מקצועי, מתקדם וייחודי. כדי לקבל החלטה נכונה בידי מי להפקיד את בניית האתר הכנו עבורכם 5 פרמטרים חשובים ועיקריים שיסייעו לכם לבחור חברה מקצועית ויעילה.

התחייבות ללוח זמנים

התחייבות ללוח זמנים מהווה את אחד הפרמטרים החשובים והמרכזיים לבחירת חברה לבניית אתרים. לאחר סקר שוק ראשוני וקבלת מספר הצעות לבניית האתר שלכם, עליכם לבדוק איזה חברה מתחייבת ללוח זמנים ידוע מראש. חוזה מקצועי לבניית אתר כולל לוח זמנים הנקבע מראש לפי שלבי ההקמה ובהתאמה לדרישות שלכם.

לוח זמנים ידוע מראש מאפשר לכם להיערך לקראת העלאת האתר, לתכנן מראש קמפיין לחשיפת האתר בגוגל וברשתות החברתיות, לשלוח ניוזלטר ללקוחות עם קישור לאתר החדש ולבצע פעולות שיווקיות נוספות.

התאמה לקידום אתרים בגוגל

במציאות של היום כל עסק חייב אתר מתקדם וחדשני כדי להופיע במיקום גבוה בדף תוצאות החיפוש. לאחר בניית האתר יש לדאוג לקידום מקצועי שלו במנועי החיפוש, ובעיקר בגוגל הנחשב למנוע החיפוש הפופולרי ביותר בישראל ובכל העולם. לכן, חשוב לוודא מראש מול חברת בניית אתרים כי היא בונה אתר המותאם לקידום בגוגל, כך תוכלו לחסוך כסף וזמן במאמצי קידום האתר, כיוון שאין צורך לבצע אופטימיזציה ולשנות את קוד האתר, עיצוב, תכנים וכדומה.

התאמה למובייל

רוב הגולשים מגיעים כיום לאתרים באינטרנט באמצעות הסמארטפון שלהם, לכן חשוב לוודא מול החברה לבניית אתרים כי היא מתכננת אתר רספונסיבי, כלומר אתר המותאם גם למובייל, ולמעשה לכל סוגי המסכים ומערכות ההפעלה.

חשוב לציין כי התאמת האתר למובייל נחוצה גם לקידום אורגני יעיל שלו, במיוחד כיום לאחר שגוגל עדכנה את האלגוריתם שלה ושחררה את עדכון מובייל פירסט, כלומר אתרים המותאמים למובייל זוכים לדירוג גבוה יותר ולמיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש.

יצירת חוויית משתמש טובה וייחודית

אתר מקצועי ואיכותי מספק לגולשים המבקרים בו חוויית משתמש ייחודית ומלהיבה. אתר מושקע המציע חוויית משתמש נעימה ונוחה מבטיח כי הגולשים לא ינטשו במהירות את האתר. הם גם יוכלו לנווט את דרכם ביעילות וליהנות מאתר מקצועי ונוח לגלישה.

ליווי ושירות לקוחות משלב האפיון וגם אחרי עליה לאוויר

חברה מקצועית לבניית אתרים מלווה את לקוחותיה החל משלב התכנון ואפיון האתר, דרך עליית האתר לאוויר וגם לאחר מכן. חשוב לזכור כי העלאת האתר לאוויר אינה מספיקה כדי לחשוף אותו לקהל יעד גדול, לכן יש להשקיע בקידום האתר בדרכים מתקדמות ואפקטיביות. יש חברות לבניית אתרים המציעות דיל הכולל בניית אתר, עיצוב וקידום, וכדאי לבחון אפשרות זו.

חשוב לוודא כי החוזה כולל פירוט לגבי תמיכה טכנית לאחר העלאת האתר לאוויר, אם האתר מבוסס על מערכת ניהול תוכן חשוב לכלול בחוזה גם הדרכה מקצועית לצוות של העסק על מנת להכשיר את העובדים לנהל את האתר ביעילות ובהתאם לצרכים של הארגון.

Call Now Button