מדוע שינויים בתוך האתר תורמים לקידומו

קידום אתרים בגוגל הוא לא מדע מדויק למרות שבעזרת כמה שיטות אפשר להגיע לתוצאות טובות. הוא לא מדע מדויק כי בכל תחום תמצאו אתר גרוע שמסיבות לא ברורות עוקף את מתחריו. גם אחרי בדיקה מעמיקה, קשה לדעת האם הותק שלו הוא המשפיע או גורם אחר. זה כאב ראש לכל מקדם אתרים אבל גם לא סימן להתייאש. בזמן שבדקתי אתרים כאלה ואחרים ותוך כדי התייעצות עם מומחים ולקוחות הגעתי למסכנה ששינויים המתרחשים לעיתים קרובות באתרים יכולים לסייע רבות.

מדוע עדכון הוא טוב

גוגל אוהב שינויים ועדכונים. פעם אחד פעם בכל אתר שקידמתי הצלחתי להגיע לתוצאות טובות בגלל שדאגתי לעלות מאמר חדש כל יום לאתר או לפחות פעמיים בשבוע. שינוי מבשר לגוגל שהאתר פעיל ובנוסף גורם לכך שהוא יסרוק אותו לעיתים קרובות. פתיחת דפים חדשים באתר, כלומר העלאת מאמרים, אינה השינוי היחיד שניתן לעשות בו. אפשר לעדכן בו דברים נוספים שיובילו להצלחה בנושא קידום אתרים אורגני.

חדשות

מדור חדשות באתר בצורת רולר יכול להועיל לא מעט אבל בתנאי שדואגים לעדכן בו תוכן לעיתים קרובות. אם לא תעדכנו לפחות 2 חדשות בשבוע לא תהיה בו תועלת רבה. כאשר האתר יסרק יהיה ניתן להבין שיש בו שינויים. המנעו מתוכן כפול ע"י יצירת רולר שרץ בכל דפי האתר. זה יצור תוכן כפול שיביא לתוצאה ההפוכה. ס

סרטונים חדשים

לצד סרטונים קבועים, רצוי מידי פעם להוסיף סרטונים חדשים ובמיוחד סרטונים חדשים שימשכו גולשים. אלה יכולים להיות סרטונים רגילים, ויראלים או מדריכים.

רענון תכנים

יש לעשות זאת בחכמה. אפשר להוסיף תוכן מידי פעם בסוף הדף כדי לא לשבור את האופטימיזציה שלו. אם הוספתם למשל בסוף ה דף עוד 200 מילים הוסיפו שוב פעם אחת את מילת המפתח של אותו הדף בסוף המאמר.

  לפרטים וטיפים בנושא קידום אתרים בגוגל והצעת מחיר משתלמת אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או ב 0546997979

בקרו אותנו בפייסבוק

Call Now Button