מיתוג בעזרת מיקום בגוגל

 

תהליך המיתוג הוא אחת החשובים ביותר בתהליך שיווק העסק. הוא נפרס לא רק ברשת אלא גם מחוצה לה בשלטי חולצות, תגיות של מוצרים, פרסומות ברדיו ובטלוויזיה ועוד.  הכל בהתאם לתקציב העסק. לתהליך קידום אורגני, ישנה חשיבות רבה בתהליך המיתוג ולכן חשוב לעבוד עם מקדם אתרים אשר מבין זאת. לכן חשוב להבין שגם אם העסק שלהם מצליח יפה ללא עבודת seo, המיקום שלו בגוגל תורם למיתוג.

מה קורה כאשר האתר נראה בשליש הראשון של הדף

מקום ראשון באורגני –  זהו המקום הבולט ביותר וסביר להניח שרוב האנשים יקלידו על התוצאה הזו, אבל אין זה אומר שכולם. איך יודעים מהו אחוז האנשים שנכנסו לתוצאת החיפוש שלכם? ניתן לבדוק את האחוזים בכלי מנהל האתרים באזור "שאילתות חיפוש". בכל אופן. להיות מקום ראשון מבליט אתכם ומושך את תשומת הלב בדיוק כמו פרסומת באיילון וזה תורם למיתוג גם אם אנשים לא נכנסים לאתר. זה תורם למיתוג כי הגולשים מניחים שאתר לא טוב, כלומר עסק לא טוב, לא יכול להופיע בדף הראשון. ואכן זאת המטרה של גוגל, להציג את תוצאות החיפוש הטובות ביותר. האם כל התוצאות בדף הראשון בכל הנושאים הן הכי טובות? לא בהכרח. לרוב מדובר פשוט בעבודת מומחה קידום אתרים טובה.

מקומות 3-5 –  לפני כמה חודשים ישבתי אצל לקוח והיא התייעץ איתי לגבי אתר של חברו. הוא אמר שהאתר שלו נמצא במקום 1  במילה תחרותית ומבוקשת אבל הוא בקושי מקבל טלפון אחד בשבוע. בדקתי את האתר. הוא נראה מסודר ויפה אבל מספר הטלפון שלו היה קטן מידי. סביר להניח שזה מה שגרם לפנייה אחת בשבוע במקום לפנייה אחת ביום. אבל לא תמיד זהו הגורם, לפעמים אנשים נמשכים לתוצאות אחרות בדף הראשון מכיוון שהמיתוג שלהם טוב יותר. לכן לא תמיד כל מי שבמקום הראשון –  יזכה לרוב הפניות. זאת הסיבה בזכותה חשוב מאוד להגדיר כותרות ותיאורים בצורה משכנעת ומניעה לפעולה. ניתן לדעת מה עובד ומה לא עובד לפי הנתונים בגוגל אנילטיקס.

 

להזמנת שירות קידום אתרים אורגני ניתן להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר טלפוני בכל עת. אשמח לעזור לכם גם במתן ייעוץ.

Call Now Button