פרסום בפייסבוק

הרשת החברתית היא דרך יעילה מאוד להגעה לקהלי יעד ספציפיים. בתחומים מסוימים, הפרסום בפייסבוק מסתבר כייעיל ביותר מאשר כל אפיק אחר. אנו מספקים שירות פרסום בפייסבוק הכולל:

 

 • הקמת דפי פייסבוק
 • ניהול הדף
 • פרסום ממומן
 • פילוח קהלי יעד וניטור
פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

ניהול דפי פייסבוק

כמו החשיפה האורגנית בפייסבוק לאנשים שעוקבים אחרי הדף ירדה באופן משמעותי בשנים האחרונות במטרה לעודד את בעלי הדפים לבצע קמפיינים. אולם גם ללא פרסום ממומן בפייסבוק אפשר ליצור פוסטים שיצרו באז באינטרנט ואפילו יהיו ויראליים. יש לכם דף עם אלפי גולשים ואתם לא יודעים כיצד להפיק ממנו את המקסימום? עשו זאת בעזרת מומחה שיודע מתי הן השעות הטובות ביותר לעלות את הפוסטים וכיצד עליו לנסח אותם על מנת להניע לפעולה. מומחה מטעם Lichter SEO  הינו בעל ניסיון בניהול דפים עם עשרות אלפי עוקבים. כמו כן דף פייסבוק פעיל תורם לקידום האתר. ישנם בעלי עסקים שמפרסמים פוסטים ברמה יומיומית, ישנם כאלה שמפרסמים פעם בשבוע. ביחד אנו נמצא את הדרך הטובה ביותר בנושא פרסום בפייסבוק בהתם לעסק שלכם וקהל היעד.

פרסום ממומן בפייסבוק

כדי להוציא את המיטב מקמפיין ממומן, חשוב מאוד לפלח את קהל היעד ולהיות ממוקדים בפרסום. ישנם לא מעט גורמים שעלולים להפוך קמפיין בעל תקציב גדול לחסר תועלם לגמרי. למשל, הידעתם שאסור שפוסט ממומן יכיל יותר מ 20% טקסט בתמונה המצורפת אליו? הידעתם שהשעה היעילה ביותר לפרסם פוסטים בבוקר היא ב 11:00. אלה הם רק חלק מהגורמים שהופכים פרסום בפייסבוק לייעיל ומשתלם כאשר עובדים עם מומחה מנוסה.

פרסום בפייסבוק ושיווק באינטרנט

בתהליך קידום אתרים אורגני, הלקוח הפוטנציאלי מחפש מראש עסקים כמו שלכם. פרסום בפייסבוק פועל בצורה שונה, בעסק שלכם נחשף מול עיניי הגולשים גם כשהם בכלל לא מחפשים אתכם. האם פרסום ממומן ברשת החברתית מתאים לכל בעל עסק? ממש לא, בדיוק כמו שקידום אורגני לא מתאים לכל בעל עסק כי קהל היעד שלו מחפש או פשוט נמצא במקום אחר. לכן חשוב לבחור מומחה פייסבוק אשר פועל בשקיפות מלאה. מומחה שיכול לומר לכם מהו אפיק שבו הכסף שלכם יגדיל את ההכנסות שלכם באופן משמעותי, ומהו אפיק חסר תועלת בשבילכם.

 

מעוניינים בקמפיין ממומן, הקמת דף פייסבוק או ניהולו? אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או להשאיר את פרטיכם.

  שם*

  דואר אלקטרוני*

  מספר טלפון*

  במה אוכל לעזור לכם?

  Call Now Button