מה זה ווקומרס וכיצד לחבר אותה לאתר שלנו?

בימים אלה ממש, המסחר האינטרנטי שובר שיאים חסרי תקדים – הוא נמצא בצמיחה הכי גדולה שידע אי פעם. כשהחנויות הפיזיות יותר לא פועלות, ותקופת הקורונה מאלצת את כולם להשאר בבית, המסחר המקוון בא לידי ביטוי, ורובן המכריע של הרכישות נעשות מחנויות אינטרנטיות. ווקומרס או באנגלית woocommerce, היא אחת מחנויות האינטרנטיות הגדולות והפופלריות ביותר בעולם.

אבל לפני שנדבר על מה זה ווקומרס ומה החשיבות שלה, הייתי רוצה שנבין בכלל מהו איקומרס (E-commerce).

 

 

e-commerce היא בעצם ההגדרה למסחר (commerce) אינטרנטי (e). לכל עולם המסחר המקוון אנחנו קוראים איקומרס, והוא כולל בתוכו כל מה שקשור לקניות ורכישות של מוצרים ברשת האינטרנט. בתחום המסחר האינטרנטי יש כמה פלטפורמות מובילות שאחראיות לטווך בין חברות או עסקים מסוים, למוצרים שהם מוכרים. הן נותנות בעצם אפשרות למוכרים לחשוף את מוצריהם בפני לקוחותיהם וללקוחות אפשרות לרכוש את המוצרים מהאתר ולקבלם עם משלוח עד הבית תוך ימים ספורים מרגע הזמנתם.

 

אם כך, מהי בכלל ווקומרס ומה החשיבות שלה בתוך האתר שלנו? אני שמח ששאלתם! ווקומרס (woocommerce) היא ממערכות המסחר הדיגיטליות הגדולות והידועות ביותר בעולם. היא מערכת המתממשקת עם אתרי וורדפרס בלבד, ומאפשר ליצור חנויות אינטרנטיות איכותיות במיוחד. המערכת שוחררה לראשונה בשנת 2011 ומאז הפכה להיות פופולרית מאוד, בגלל היותה פשוטה להתקנה וניהול. היא קוצרת שבחים רבים כמערכת המסחר הדיגיטלית המובילה בתחום המסחר האינטרנטי.

 

מחקרים שנערכו בשנת 2015, מראים כי אחוז החנויות המקוונות המשתמשות ב- WooCommerce כחלק מהאתר שלהן הוא למעלה מ -30% מכלל החנויות המקוונות. זהו נתון מדהים בהתחשב בעובדה שישנן פלטפורמות נוספות מלבד וורדפרס שמספקות שירותי מסחר אינטרנטיים. נתח השוק הנוכחי שלWooCommerce נכון לשנת 2019 הוא 22% ממיליון האתרים המובילים המשתמשים בטכנולוגיות E-commerce. משמע, מעל 200 אלף אתרים מתוך מיליון האתרים המובילים בעולם שנכללים בעולם המסחר האינטרנטי ( כמו ענקיות המסחר- אמזון, איביי, אלי אקספרס ועוד…) עושים שימוש במערכת הווקומרס.

 

ואם זה לא מספיק, נגיד שנכון לדצמבר 2020, ווקומרס פעילה במעל ל-5 מיליון אתרים ברחבי האינטרנט והיא ללא ספק מה״גיים צ׳יינג׳ריות״ הגדולות ביותר בעולם 

המסחר האינטרנטי.

 

ווקומרס מאפשרת לאתרי וורדפרס להציג מוצרים באתר, ולבצע רכישה בעזרת מערכת סליקה המתחברת כהרחבה לתוסף הווקמרס. 

 

אז כיצד תוכלו גם אתם להתקין את ווקומרס באתר שלכם ולהצטרף לקהילה של מעל ל-5 מיליון סוחרים מקוונים מאושרים? מלאו אחר ההוראות במדריך הבא וחברו את ווקמרס לאתר שלכם ממש בתוך דקות בודדות.

 

  • הכנסו אל ניהול אתר הוורדפרס שלכם דרך הוספה של wp-admin/ לאחר כתובת האתר שלכם.
  • הכנסו אל לוח הבקרה של האתר שלכם ועברו ל-תוספים > תוסף חדש
  • בשורת החיפוש הקלידו: ״ווקומרס״ ולחצו על התקנה של התוסף.
  • לאחר סיום ההתקנה עברו אל תוספים, והפעילו את התוסף.
  • מלאו את הפרטים שלכם באשף ההתקנה.

 

כל שנותר לכם לעשות, הוא להעלות את המוצרים שלכם לאתר, לעצב את עמודי המוצר וארכיון המוצר, לחבר מערכת סליקה, להגדיר משלוחים, לבצע הגדרות מתקדמות, ואתם תוכלו להתחיל למכור את המוצרים שלכם באתר שלכם.

 

אם אינכם מסתדרים לגמרי עם כל ההגדרות של מערכת הווקומרס, וקצת מתקשים להבין איך היא עובדת, תוכלו להעזר בחברה לבניית אתרים שמתמחה בבניית חנויות אינטרנטיות מדהימות, ותבנה עבורכם את אתר החנות שלכם בהתאמה מלאה לצרכי העסק שלכם.

 

או שתוכלו פשוט להמשיך לגלוש באתר שלנו ולחפש מאמרים אחרים הקשורים לתחום. כך או כך, מה שתבחרו, תהיה החלטה פשוט מצוינת.

 

   

 

נשלח ב בלוג
Call Now Button