האם רצוי שצוות מקדמי אתרים יעבוד את האתר או שמספיק מקדם אחד? האם עדיף לעבוד עם מקדם אתרים פרילנסר או עם חברת  SEO . אלI הן רק חלק מהשאלות שיש לכל מי שמקים עסק חדש ורוצה להשיג לקוחות דרך קידום.

אם אתם מחפשים שירות קידום אתרים לעסקים קטנים בדגש על יחס אישי ועבודה עם תוכן. אם אתם מעדיפים מומחה שבונה קישורים בצורה איכותית ולא כמותית –  צרו קשר.

 

איך בוחרים מומחה

כדי לקבל את השירות הטוב ביותר אפשר לבצע בדיקת רקע. לשם כך, כדאי לקחת בחשבון את הדברים הבאים.

תוודאו שהסנדלר לא הולך יחף – אם הגעתם אליו מהדף הראשון בביטוי שחיפשתם –  זאת אחת ההוכחות להיותו מקדם שיודע את העבודה.

הכשרה –  מקדמי אתרים לומדים את המקצוע בקורסים במכללות. אחרים לומדים את הנושא בעצמם. במקרה שמדובר במקדם לא ותיק, כדאי לבדוק שהוא בוגר אחת המכללות.

דוגמאות –  תמיד כדאי לבקש דוגמאות של הצלחות שלו עם לקוחות אחרים. כדי שהוא לא סתם יזרוק לכם דוגמאות שלא קשורות אליו, כדאי ליצור קשר אם אחד הלקוחות ולבדוק האם הוא באמת מקודמים ע"י מי שפניתם אליו.

התחייבות לתוצאות –  מקדם שפניתם אליו אומר לכם שתוך חודש אתם בדף הראשון? אלא אם כן מדובר באתר בתחום שאינו תחרותי בכלל  – כדאי להיזהר. קידום אתרים אורגני מהווה השקעה לטווח ארוך. רק בדרכים שחורות המביאות לעונשים בסוף אפשר להגיע כל-כך מהר לדף הראשון.

מקדמי אתרים הפועלים בשקיפות –   אם המקדם מתאם אתכם ציפיות, מסביר לכם שלא ניתן לדעת מתי האתר יגיע לדף הראשון ואומר שזה תהליך ארוך –  סימן שהוא פועל בשקיפות. בתחומים שונים זמן ההגעה לדף הראשון שונה.

 

האם לבחור פרילנסר או חברה

לבעלי עסקים קטנים עד בינוניים  – כדאי לעבוד עם פרילנסר. כאשר מדובר בעסקים גדולים עם מספר אתרים ופעילות דגולה –  כדאי לעבוד אם חברה הכוללת צוות של מקדמי אתרים. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר בכל עת או להשאיר פרטים דרך טופס הצור קשר.

נשלח ב בלוג
Call Now Button