תוצאות קידום אורגני לפעמים יכולות להיגמר כמו מרוץ בפוטו פיניש. פרמטר אחד אצל שני אתרים שקודמו בצורה טובה מאוד, יכול לעשות את ההבדל בין מקום ראשון לשני. מה יכול לעזור לאתר שלכם להיות מדורג גבוהה יותר? כתובות Url בעברית או במילים אחרות Friendly URL. ניתן לחלק נושא זה ל 2:

 

  1. דומיין בעברית – לפני כמה שנים ניתנה האפשרות לרשום את האתרים עם דומיין בעברית. למה הכוונה.

כך:

co.il.אתר.www

במקום כך:   www.atar.co.il

 

האם זה באמת עוזר? במידה מסוימת זה יכול להשפיע על הדירוג, אבל אין לכך באמת הוכחה. הכי אחרי שזה התאפשר לא קרה מצב שאוטומטית כל האתרים עם הכתובות בעברית קפצו למקום הראשון. זה לא נראה טוב בקישורים וגם מאוד לא נוח לכתיבה כאשר רוצים לרשום את הדומיין מבלי לחפש בגוגל. אני אישית ממליץ שלא להשתמש בכתובות דומיין בעברית.

 

  1. Friendly Urlכאן אני בהחלט ממליץ להשתמש ב Url בעברית ואפילו להימנע משימוש באתרים באינם מאפשרים זאת דרך מערכת הניהול שלהם.

 

כל נראה זה נראה

 

מילת_מפתח/www.siteee.co.il

 

מדוע כדאי להקפיד על כך?

 

  • זהו עוד מקום טוב להכניס בו מילות מפתח מבלי לעשות זאת בצורה מוגזמת.
  • גוגל יבין טוב יותר במה עוסק האתר שלכם.
  • ייתן לכם יתרון על פני אתרים שלא עושים שימוש בכתובות ידידותיות.

 

לעבוד בצורה יעילה

  1. להקפיד גם בדפים חדשים – כל מומחה קידום אורגני צריך להקפיד על כך שהוא לא רק מעדכן כותרות ותיאורים לכל דף, אלא גם מגדיר דרך המערכת את הכתובת.
  1. _ או – לא ניתן לעשות רווחים בין המילים ולכן צריך לבחור באחת האופציות. האם זה באמת משנה? כרגע לא ממש.
  1. לא לשנות כתובות לאחר שהוגדו –  יש לכם דפים מקודמים ללא כתובות בעברית? על תגעו בהם! אם תשנו את כתובת ה url, הם יהפכו לדפי 404. כדי להימנע מכך אפשר לעשות הפניות 301. אבל לא מומלץ לעשות זאת עם האתר שלכם מקודם טוב בכל זאת ללא כתובות בעברית.

 

 

לפרטים נוספים על URL  בעברית  והזמנת שירות קידום אתרים אורגני –  ניתן להשאיר פרטים באתר.

נשלח ב בלוג
Call Now Button