חושבים עם פרסום בגוגל דרך מודעות אדוורדס? כבר יש לכם קמפיין PPC רץ אבל אתם ממש לא מבינים מדוע אין לכם פניות ממנו? אם כך חשוב שתבינו שאם לא תעשו אופטימיזציה לדף הנחיתה, הסיכוי שתצליחו להפיק את המקסימום מהקמפיין שלכם – שואף ל 0. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך – להלן כמה דברים שחשוב לדעת על דפי נחיתה.

1. אי אפשר לעשות קידום אורגני לדפי נחיתה – לא אחת פנוי אלי במטרה שאעשה קידום אתרים אורגני לדף נחיתה. אין כל תועלת בלקדם דף אורגני. מדוע? כי מדובר בדף ולא אתר. אי אפשר להוסיף אליו תוכן. קידום אתרים מבוסס על תוכן וקישורים. כאשר מדובר בדף אחד, לא ניתן לעלות בו תוכן הרי זה לא אתר. כן, אפשר לקדם אותו בקישורים כמו שאפשר לקדם דף פייסבוק בקישורים, אבל המטרה של דף נחיתה היא להיות חלק מקמפיין ממומן מגוגל ולא seo.

2. אל תקדמו אתר בקידום ממומן – כמו שלא מקדמים דף בקידום אורגני, כך עדיף שלא לקדם אתר בקידום ממומן. יחד עם זאת, ישנם יוצאים מן הכלל. למשל אינדקסים רב תחומיים המציגים כרטיסים של בעלי עסקים שונים. שם לא משאירים פרטים לבעל האתר, אלא יוצרים קשר טלפוני עם בעלי מקצוע. במקרי כזה, כן שווה לקדם את האתר עצמו ע"י פרסום בגוגל. אבל כאשר מדובר באתר של עורך דין, או בעל מקצוע ספציפי – במקרה זה עדיף לבנות דף נחיתה ממוקד.

3. התאימו אותו למובייל – כן, למרות שלא מדובר באתר לכל דבר, פרסום בגוגל בדף שלא מותאם למובייל לא ימצא את הפוטנציאל שלו. ישנם תחומים בהם אחוזי הכניסה לאתרים עוברים את ה 50 אחוז מהסלולר. כך שאתם מפסידים חצי מהקהל היעד שלכם.

4. ללא גלילה – השתדלו לבנות דפי נחיתה ללא גלילה, ואם אין ברירה אז שהגלילה תהיה מינימלית. במקרים רבים אנשים רוצים ליצור קשר בצורה פשוטה, יעילה ומהירה.

 

ייעול דפי נחיתה

ייעול דפי נחיתה

5. אל תעמיסו – דף נחיתה הוא לא אתר ולא כתבה בעיתון סוף השבוע. בנו מסר תמציתי שמניע לפעולה. אנשים רוצים להשתכנע, ליצור קשר לצאת לדרך ולא לחקור אתכם. אם הם ירצו לחקור אתכם, הם יעברו לאתר שלכם.

6. שלבו קישור לאתר בדף הנחיתה – בהמשך לסעיף הקודם – יכול להיות שדף הנחיתה עבד בצורה מושלמת, אבל הלקוח המתעניין בכל זאת רוצה לדעת עליכם יותר. שלבו קישור לאתר שלכם. זה יתרום לאמינות.

7. ייעול יצירת הקשר – בהמשך לסעיף המובייל, חשוב מאוד שמספר הטלפון יהיה קליקבילי. כלומר שכשמחפשים מהנייד, יהיה אפשר ללחוץ עליו וכך לחייג לאתר. כמו כן, חשוב שטופס השארת הפרטים יהיה קל ופשוט למילוי. אל תכבידו על הלקוח בפרטים מיותרים.

8. עבדו עם מומחה קידום אתרים ממומן בגוגל – זה נכון שאנשים רבים מפרסים בכוחות עצמם בגוגל, אבל אם אתם רוצים תוצאה יעילה – כדאי לעבוד עם מומחה שעבר הסמכה של גוגל ורצוי גם קורס מתקדם.

9. חקר מילות מפתח – אל תתחילו לפרסם לפני שעשיתם חקר מילות מפתח מקיף בנושא שלכם. לא יודעים כיצד לעשות שאת? פנו למומחה קידום אתרים אורגני.

10. התייעצו עם מכרים ומומחים – בניתם דף נחיתה בעצמכם? התייעצו עם חברים ומומחי שיווק באינטרנט. שווה לקבל חוות דעת. כך יהיה באפשרותכם לדעת מה חסר בדף ומה מיותר לגמרי.

נשלח ב בלוג
Call Now Button