קידום אתרים לעורכי דין

שירות קידום אורגני לעורכי דין מכל התחומים תוך כדי הקפדה על עבודה עם תוכן איכותי. לקבלת הצעת מחיר אתם מוזמנים להשאיר פרטים

קידום אתרים לעורכי דין

אתם בוודאי מודעים לכך שישראל היא אחת מהמדינות המובילות ביחס כמות עורכי הדין לאוכלוסייה. רבים מהם מבינים שהם חייבים להשקיע ב  SEO על מנת להשיג לקוחות. קידום אתרים לעורכי דין הוא השקעה לטווח ארוך בדיוק כמו כל תחום תחרותי אחר. כל אחד רוצה להגיע לדף הראשון בגוגל, אבל לא כל אחד עובד עם מומחה קידום אורגני שבונה אסטרטגיית קידום טובה. אז למה אתם אמורים לצפות ממקדם האתרים שלכם?

התוכן הוא המלך

כמות: ככל שיהיה לכם יותר תוכן איכותי באתר שלכם, כך יגדל הסיכוי שלכם להגיע מהר יותר לדף הראשון. לדעתי, חשוב לדאוג שבכל חודש קידום יש  למקדם שלכם לפחות 10 מאמרים לעבוד איתם. את רובם חשוב לעדכן באתר עצמו. חשוב מאוד שלכל מילת מפתח, גם אם כלי התכנון מראה נפח של אפס –  יהיה מאמר. גוגל לא תמיד חושפים את כל הנתונים –  אפשר לראות בכלי מנהל האתרים איך מילים עם נפח חיפוש אפסי זוכות להופעות של מאות פעמים.

איכות התוכן: קידום אתרים לעורכי דין צריך להיות מבוסס על תוכן איכותי שיספק מידע אמין ללקוחות המתעניינים. לכן במקרה זה יש חשיבות לרמת האיכות של התוכן. חלק מעורכי הדין כותבים בעצמם את התוכן בעוד שאחרים קונים אותו מהמקדם או מכותב חיצוני. חשוב לבדוק את התוכן לעומק ולראות האם הוא מתאים להשקפה שלכם – כלומר לאני מאמין שלכם. לא אחת קרה שעורך דין כלשהו, לא בדק את התוכן שעולה באתר שלו ולא רק שהוא גילה שמדובר בשטויות לא נכונות, אלא שכותבים שם דברים שנוגדים את האני מאמין שלו.

בניית אסטרטגיית קידום

ישנן נישות רבות בתחום עריכת הדין. חלקם תחרותיות מאוד, כמו למשל כמו רשלנות רפואית, וחלקן פחות. בכל מקרה, חשוב לבצע חקר מילות מפתח מקיף ולפיו להחליט על אסטרטגית קידום יעילה. לקדם רק את המילים המרכזיות בתחום שלכם, זאת טעות. יש לבנות תמהיל מילות מפתח שמורכב גם מביטויים פחות תחרותיים. כמו למשל מילים הקשורות למקום (עורך דין רשלנות רפואית בחיפה). לכן חקר מילות המפתח הוא חשוב.

תקציב קידום אתרים לעורכי דין

בשום אופן לא מומלץ לעבוד עם תקציב מתחת ל 2000 ש"ח. הסיכוי שתקבלו כמות גדולה של תוכן איכותי בתקציב כזה הוא נמוך. מומלץ להשקיע לכל הפחות 2500 ₪ בתהליך הקידום ברמות תחרות בינונית ומטה. על מנת לקבל כמות מכובדת של תוכן איכותי –  יידרש תקציב גדול יותר. המחיר המומלץ הוא 3000 ₪ בחודש לכל הפחות. במחירים כאלה אפשר להשיג תכנים איכותיים ומעניינים לאתר שלכם. כאשר מדובר בתחומים תחרותיים מאוד במסגרת עריכת דין –  יידרש תקציב גדול יותר.

כדאי לדעת: מגלל ריבוי עורכי הדין, כמעט לכל מקדם אתרים יש לקוח בתחום. אם אתם לא רוצים שאותו מומחה קידום אורגני יעבוד עם לקוח מהנישה שלכם בעתיד, יש להכניס סעיף זה לחוזה. לא כל איש SEO, מעדכן את הלקוח הקיים שלו שהוא התחיל לעבוד על עורך דין בתחומו. כשזה מתגלה זה יוצר אי נעימות בין הלקוח למקדם.

 

נשלח ב בלוג
Call Now Button