חשיבות אחסון אתר בארץ של קהל היעד

כל בעל אתר אינטרנט המעוניין לאחסן את האתר שלו בשרת, עומדות בפניו כמה אפשרויות כאשר אחת מהן היא אחסון בלינוקס. חברה זו ידועה בכל רחבי העולם, היא תופסת נתח שוק נרחב ונחשבת לפופולארית גם בקרב אנשי מקצוע.

 

אחסון אתרים

אחסון אתרים

אחסון בשרתים ותקשורת ברשת

כל אתר אינטרנט באשר הוא, חייב להיות מאוחסן בשרת, שכן כך מתנהלת התקשורת ברשת. על ידי אחסון בשרתים ניתנת ההזדמנות לכך שכמה שיותר גולשים ייחשפו לאתר והוא יהיה נגיש וזמין. גולש המנסה לחפש אתר ולגלוש בו, מקבל את האינפורמציה בה הוא מעוניין מהשרת בו מאוחסן האתר. לשרתים עוד כמה שימושים: ניתן לאחסן בהם סרטונים, סוגים שונים של קבצים ועוד.

פנייה לקהל היעד בארץ

מן הסתם, רבים הם אתרי הרשת הישראלים אשר פונים לקהל היעד המקומי. חשוב להבין כי אם בוחרים חברת אחסון בינלאומית שאיננה ממוקמת בארץ, תהיה לכך השפעה רבה על מהירות הגלישה. אנשים לא נהנים לגלוש באתרים איטיים, הם חסרי סבלנות ועלולים לעבור לאתר מתחרה. מהו הפתרון? לבחור חברת שרתים בישראל, בכדי שמהירות הגלישה תהיה אופטימאלית ובכדי שיהיה אפשר לטעון את האתר כמה שיותר מהר.

אנשי מקצוע ממליצים על שרתים מקומיים והם גם יודעים למה. רק בדרך זו ניתן לקבל תמיכה מלאה במהירות ויעילות ולחסוך בזמן יקר הכרוך בתיקון תקלות הפוגעות בתפקוד האתר, ועלולות ליצור חוסר אמון בקרב הגולשים בארץ. והיה ואתרכם פונה לקהלי יעד שאינם ישראלים, בהחלט מומלץ לאחסן את האתר בשרת בינלאומי.

על לינוקס

לינוקס היא בין מערכות ההפעלה הפופולאריות ביותר בעולם בכל הקשור לשרתים, הם שימושיים ועוצמתיים. בלינוקס ניתן לאחסן אתרים המבוססים על טכנולוגיות PHP ו MySQL מן הסיבה הפשוטה שגם אחסון לינוקס הוא בעל טכנולוגיות זהות.

תפקוד האתר

לא מעט אתרי רשת יפעלו כיאות וכמתבקש בכל אחד מהשרתים הקיימים, אך יהיו הבדלים ברמת התפקוד של האתר ובביצועיו.

שרתים וירטואליים

לינוקס מציעה ללקוחותיה שרת וירטואלי, למה הכוונה בדיוק? זהו סוג של שרת פרטי, בעל זיכרון משלו, כונן קשיח, מעבד וגם מערכת ההפעלה שלו איננה משותפת. שרתים וירטואליים בהשוואה לכאלה שאינם, לא יכולים להפעיל כמה מערכות. גם בשרתים אלה אפשר ליהנות משירותי גיבוי, התקנת תוכנות המיועדות לאחסון אתרים ועוד. לשרתים וירטואליים יתרונות בולטים: הם אמינים ביותר, הם מאפשרים ללקוחות להתקין איזו תוכנה שרק ירצו ובהתאם לצרכים שלהם.

מדוע אחסון בלינוקס הוא כה משתלם?

מבחינת המחירים, חברת לינוקס מציעה חבילות אחסון במחירים בהחלט משתלמים וברי תחרות. בלינוקס מומלץ לאחסן אתרים אשר נבנו בג'ומלה, וורדפרס ושרת נוסף הנקרא – דרופל. קל מאוד לתפעל ולנהל את אחסון האתר בשרת, הוא בהחלט ידידותי למשתמש. השרתים של החברה הינם אמינים, לא צפויות תקלות או נפילות של האתר והם מאובטחים ויציבים.

נשלח ב בלוג
Call Now Button