חשיבות תרגום מקצועי בעת תרגום אתר לשפות מרובות

בעידן הנוכחי הנקרא גם "הכפר הגלובאלי", רוב תושבי העולם יכולים לצרוך מידע רב וזמין באופן רציף, כל זאת באמצעות חיבור לרשת האינטרנט ונגישות אל אתרים רבים.

חשוב להקפיד עם מתרגם ברמת שפת אם

מדוע כה חשוב תרגום מקצועי לאתרים?

מחקרים הוכיחו כי כמות האנשים הגולשים ברשת ומכל קצוות העולם, היא בלתי נתפסת, מדובר במיליוני גולשים ויותר, אולם לא כולם מכירים את השפה האנגלית. רוב רובם יעדיפו לרכוש מוצרים או לגלוש באתרים אינפורמטיביים בעלי תכנים הכתובים בשפת אמם. זאת ועוד, הוכח גם כי כאשר אדם גולש באתר בשפה אותה הוא מכיר ודובר, רבים הם הסיכויים כי הוא יישאר בו זמן רב יותר.

עבודת התרגום

באמצעות פנייה לחברת תרגומים המעסיקה מתרגמים מקצועיים, ניתן לתרגם במדויק משפת המקור לשפת היעד ובשפות רבות, וכמובן תרגום עברית אנגלית. את האתר מומלץ לתרגם לכמה שיותר שפות וכך הוא גם ייחשף ליותר קהלי יעד ומכל רחבי העולם. חשוב שהאתר שלכם יהיה נגיש לא רק לקהל הישראלי שמן הסתם הוא מצומצם, אלא זמין ונגיש לכל לקוח פוטנציאלי, גם דובר צרפתית, איטלקית, רוסית ושפות אחרות. כך החשיפה תהיה מקסימלית ואפשרויות השיווק והפרסום ימקסמו.

כיצד מתרגמים אתרים?

תרגום אתרים לשפות מרובות חייב להיות מקצועי. אם למשל בעל האתר רוצה לתרגמו לכמה שפות, על כל מתרגם להיות בקיא ולהכיר את שפת המקור ברמת שפת אם, וכך לגבי שפת היעד. המתרגמים מכירים היטב את ההבדלים בין השפות השונות, ביטויים אופייניים, דקדוק, וכמובן שיש גם להכיר את התרבות. כלומר, אם דובר איטלקית יגלוש באתר, הוא כלל לא יבחין כי הוא מתורגם. בנוסף, תרגום מקצועי של אתרים לשפות רבות יוכיח כי אתם מקצועיים ורציניים, מוכנים להשקיע לא מעט על מנת  ליצור תנועה רבה של גולשים, וכמובן זוהי דרך מצוינת להגדיל את הרווחים.

יתרונות בולטים

סביר להניח כי כעת אתם מודעים טוב יותר ליתרונות הגלומים בתרגום אתרים לכמה שפות, אולם אין המלאכה פשוטה, למעשה היא מורכבת. בשל כך, יש לפנות אך ורק לחברת תרגום המעסיקה מתרגמים מיומנים ומנוסים, כאלה המתרגמים במדויק בהתאם לשפת המקור ובצורה רהוטה, ומעבר לכך, חשוב להעביר מסרים מותאמים לקהל יעד שאיננו ישראלי.

גלובוס תרגומים

אם אתם מעוניינים לתרגם את אתר האינטרנט שלכם למספר שפות זרות, ההמלצה היא לפנות לחברת גלובוס תרגומים. זוהי חברה וותיקה, אמינה ומקצועית, המשרתת הן לקוחות פרטיים והן עסקיים. בין היתר אנו עוסקים גם בתרגום אתרים, תרגום רפואי, משפטי, לוקליזציה ותרגום למגוון שפות. צוות עובדי החברה ילווה אתכם לאורך כל הדרך, חשובה לנו מאוד שביעות רצונכם ואנו מקפידים לעמוד בלוחות זמנים מדויקים. צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת ייעוץ מקצועי ושירות אדיב!

נשלח ב בלוג
Call Now Button