7 תוספים מומלצים להתקנה ב WordPress

מאת: יהודה מור

קידום אתרי וורדפרס קל יותר, במקרים רבים, מאשר קידום אתרים על מערכת אחרות. יחד עם זאת, חשוב, כדי שכל מקדם אתרים יצליח להגיע לתוצאות מקסימליות, יש צרוך בהתקנת תוספים שמשפרים את האתר באופן משמעותי. בין אם בונים לכם את האתר או שאתם מנסים לעשות זאת בשיטת עזה זאת בעצמך – אל תוותרו עליהם.

>>> מוזמנים ללמוד לבנות אתר וורדפרס מקצועי ב 15 דקות בלבד דרך הקורס לבניית אתרים בחינם של אתר סופר מרקטינג.

תוספי חובה לוורדפרס

WordPress

1. התוסף all in one seo

תוסף לקידום אתרים הכרחי שנותן אפשרויות להוסיף את מילות מפתח של האתר במקומות שונים באתר כגון דפים פוסטים ועוד. בין היתר הוא נותן המלצות לכמות המילים והטקסט הנדרש לשים בכל איזור. התוסף הזה הוא תוסף חובה לכל אתר היום כדי שגוגל ידעו שבכלל האתר קיים ושיהיה סיכוי כלשהו שיגיעו לאתר דרך חיפוש של גוגל.

 

2. תוסף להגדלת מהירות האתר W3 Total Cache
כל אחד שנכנס לאתר כלשהו היום באינטרנט לא רוצה לחכות שעות שהאתר יועיל בטובו להיטען נכון? יותר מזה, יש לכל שאילתה עוד המון אופציות רלוונטיות ולכן אם ייקח לאתר שלכם להיטען זמן רב, מה שיקרה זה שפשוט הגולשים יעזבו את האתר שלכם לטובת אתר אחר. וזה בדיוק מה שהתוסף הזה בא לעשות, לגרום לו להיטען מהר יותר. כל מה שצריך הוא להגדיר את התוסף הזה נכון והאתר שלכם יקבל מהירות מדהימה. אל תשכחו שזה טוב בעיקר לגולש ואחר כך בסופו של עניין זה טוב גם לגוגל.

 

3. תוסף יצירת קשר לוורדפרס – CONTACT FORM 7
תוסף זה מאפשר לכם ליצור טפסים ליצירת קשר, אולי הדבר הכי חשוב באתרים במיוחד שמציעים שירותים מסוימים. התוסף הזה שמאפשר יצירת קשר עם בעל העסק והשכרת השירותים שלו.

4. תוסף לרשתות החברתיות – Hupso Share Buttons for Twitter, Facebook & Google+
זהו תוסף שמשלב באתר אפשרויות שיתוף לתוכן שיש לכם באתר, תוסף זה הוא תוסף מאוד משמעותי כי בסופו של יום אותם אנשים שמשתפים ומגיבים הם אלה שעושים פרסום הכי טוב (כי הם נטולים אינטרסים).

5. תוסף לאבטחה באתר – No CAPTCHA reCAPTCHA
תוסף זה יוסיף לכם אבטחה של גוגל בפני בוטים על האתר בכל המקומות שמכניסים שם משתמש וסיסמא או כל מיני טפסים למינהם.

6. ווקמרס – תוסף מדהים ליצירת חנות

תוסף זה נועד ליצירת חנות אינטרנטית מקצועית, היום תראו את התוסף הזה משתלב בהמון אתרים מקצועיים.יש כל-כך הרבה אפשרויות עם התוסף הזה שהוא מדהים והוא מייצר חנות ברמה מקצועית בלי התפשרויות.

7. אלמנטור – יצירת דפי אינטרנט מרהיבים!
האלמנטור נותן לכם את האפשרות לעצב את האתר איך שאתם רוצים מהפרונט של האתר!
אולטימטיבי ביותר למי שאין לו ידע בכלל ב CSS או בכלל במערכות כמו וורדפרס.
אבל יש שיאמרו שהחיסרון הוא שהוא דיי כבד ומכביד על האתר אבל לא בהכרח שזה נכון ולא תמיד זה קריטי.

כדאי לדעת: וורדפרס בכללי נותנת מענה לכל בעיה שתיווצר לכם באתר ע“י תוספים ייעודיים, אך לא תמיד זה טוב להוסיף הרבה תוספים שכן כל תוסף ותוסף מכביד מאוד על המערכת כולה וכך בעצם האתר הופך לאיטי יותר. לכן כדאי לכם להבין איזה תוספים באמת הכי יעזרו לכם ואיזה תוספים לא יעילים ורק מזיקים לאתר. בכללי כדאי לראות איזה תוספים אתם לא משתמשים בהם ולהסיר אותם.
חשוב לדעת על וורדפרס שיש פתרונות לכל דבר, אבל עדיין צריך ללמוד קצת כדי להבין איך מתעסקים עם הכל ואיך מביאים את האתר למצב שהוא נראה טוב וידידותי לגולש ברמה המקסימלית ביותר.

מעבר לכך מאוד מומלץ לבחור תבנית שהיא רספונסיבית (מותאמת לניידים) ושהיא עושה רושם מקצועי. לעיתים תצטרכו להוסיף כסף ולפעמים לא, בהתאם לצרכים שלכם מהאתר (יש למשל את התבנית של wipi החינמית, תבנית מדהימה!

נשלח ב בלוג
Call Now Button